HAKKIMIZDA


YAPISAN İZOLASYON, çalışmalarına Mersin’de başlamış olup, Su Yalıtımı ile başlayan üretimi kısa sürede daha da genişleterek Beton Katkıları, Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğine sahip olmuştur. YAPISAN İZOLASYON, teknik kadroları ile Türkiye çapında satış ve garantili uygulama hizmetleri vermektedir. Kaliteli uygulama ve müşteri memnuniyetinin her zaman en üst düzeyde olmasını sağlayan bir sistem içerisinde çalışmalarını dürüst, saygılı ve sürekli gelişime açık bir prensip ile devam ettirmektedir. TÜM İŞLERİMİZ GARANTİLİDİR, MEMNUN KALINMADIĞI TAKTİRDE PARA İADESİ MEVCUTTUR. İşte bu nedenle Türkiye’de izolasyon anlayışında yeni bir çığır açmış bulunmaktayız. Biz vatandaşların paralarının boşa gitmesini engellemeliyiz. En önemlisi yaralarınızı pansumanla değil kökünden iyileştirmeliyiz. Her şeye rağmen tercih sizindir.


Neden Sprey Poliüretan?

Alev Almaz ! : Sprey poliüretan köpük yoğunluğu 40 dns olup DIN4102 normunda B2 yanma sınıfındadır. Ateşi yürütmez, damla yapmaz. Sıcak Soğuk Geçirmez ! : Sprey Poliüretan Köpük Uygulama yüksek basınçla püskürtüldüğünden en ufak gözenekleri dahi doldurulur. Sıvı olarak püskürtülen poliüretan kısa sürede reaksiyona girer, genişler ve sertleşir. Ek yeri olmayan, ısı köprüsü oluşturmayan ve sızdırmazlık sağlayan bir yalıtım sağlanır. Isı iletkenlik değeri 0.017 olup en iyi yalıtım malzemesidir.Sıcak ve Soğuğa karşı mükemmel çözüm sağlar . Su Yağmur Geçirmez ! : Sprey Poliüretan Köpük Isı Yalıtım Uygulaması Su ve yağmura karşı dirençlidir. Ses Geçirmez ! :Sprey Poliüretan Köpük Isı Yalıtım Uygulaması ses geçirmeme özelliğide vardır.


Temel Perde Yalıtımı

Temel perde su yalıtımı, konutlar ve yapıların temel yapısını oluşturan ve mimari aşamasından yapım aşamasına kadar en büyük önemi taşıyan bölgelerdir. Bu nedenle yapılan bina temel ve perde duvarları yalıtımı bir kez yapıldığından bina ömrü kadar dayanım sağlamak mecburiyetindedir. Yalıtımı yapılmayan binanın temelleri deprem riskini arttıran bölgelerdir. Toprak altı sularının temel ve perde duvarlarda su yalıtımı sağlanmaması nedeniyle korozyon hızlı şekilde başlamaktadır. Temel perde duvarların izolasyonu toprak sularına dayana bilen bir sistem oluşturmalıdır. Toprak sularından oluşan asitler suyla birlikte nem gibi belirsiz su ilerlemesi olarak betonlarda ki korozyon hızını arttırırken demir çubuklara kadar işleyerek bir süre sonra demir çubukların çürümesine neden olur. Bu aşamada binanın ömrü bitmiş olarak görülmelidir. Neredeyse hiç deprem güvencesi yoktur.


Vizyon & Misyon

Misyon Müşterilerimize, Etkin Ve Verimli Bir Şekilde Kullanabilecekleri Ürün Ve Hizmetlerimizi En Kalite Biçimde Sunmak. Müşterilerimize Kesintisiz, Hızlı Ve Güvenilir Hizmeti Sunmak Ve Eksiksiz Müşteri Memnuniyeti Sağlamak. Vizyon Hem Bireysel Hem De Kurumsal Pazarda Iddialı Bir Konuma Gelebilmek, Pazar Payını En Üst Seviyelere Çıkarmak Ve Türkiye De Sulama Sistemleri Denilince Akla Gelen Ilk Isim Olmaktır.


Trapez, Atermit Çatı Uygulama

Sprey poliüretan köpük, Atermit, Trapez, Ondiline gibi çatı kaplama sisteleri ısı yalıtımı avantajı sağlamadığından Püskürtme poliüretan köpük, uygulama alttan ve üstten uygulana bilen bütün bu sistemlere tutuna gücü yüksek yekpare kaplama yapılabilen ısı yalıtım avantajı yüksek sistemdir.


Çatı Isı Yalıtımı

Farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı geçişini azaltmak için yapılan işlemlere ısı yalıtımı denir. Bu işlem binalarda; ısı kaybı olan duvarlara (dış duvarlar), çatıya ve tabana ısı yalıtım malzemeleri tatbik edilmesiyle yapılır. Mantolama , izolasyon , dış cephe mantolama ve dış cephe yalıtım işlemleri en temel ısı yalıtım yöntemidir.