GİRESUN İZOLASYON/YALITIM FİRMALARI

GİRESUN İZOLASYON/YALITIM FİRMALARI su, ısı ve ses yalıtımı izolasyonunu en pratik ve ucuz şekilde gerçekleştiriyor.

Tek bir malzeme ile ısı,su,ses yalıtımını ek yersiz bir şekilde hizmetininize sunuyoruz.tel:05313564744-05385852899

En son teknolojiyle donatılmış ekipmanlarımız ve işinin uzmanı teknik personelimizle TÜRKİYE GENELİ hizmet verebiliriz. Mobil ekiplerimiz vasıtasıyla Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. İzolasyon işleriniz için mutlaka bizden fiyat isteyiniz. Göreceksiniz ki en kesin çözüm en uygun fiyata ayağınıza kadar gelecektir.

“Sprey Poliüretan Köpük” izolasyon malzemesi, özel bir kaplama ismi değil, bir polymer teknolojosinin açıklamasıdır. Poliüretan kaplama, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son teknolojidir. Poliüretan bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı yıpranmaları ve sorunları yok eder.

Ucuz gibi algılanan diğer yalıtım ve kaplama malzemeleri, özellikle kaliteli projelerde ileriye dönük işletme maliyetlerini arttır. Zamanla kendini de yok etmekle kalmaz, yapılanların diğer birimlerine telafisi mümkün olmayan hasarlar verir.

Sprey polüretan köpük ürünümüzle ilgili Manisa ilinde ve ilçelerinde size sunabileceğimiz hizmet ve çözümlerimiz için  05313564744-05385852899 no.lu telefondan bize ulaşabilirsiniz veya teklif istemek için aşağıdaki formu doldurup  gönderebilirsiniz.


Teklif Talep Formu